In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

25 rocznica powstania Poradni Życia Rodzinnego w Skopaniu

10 listopada 2021r. mija 25 rocznica powstania Poradni Życia Rodzinnego w Skopaniu. O godz. 17.00 została odprawiona Msza Św. za wszystkich doradców, którzy posługują w poradni i za tych którzy posługiwali z całego Dekanatu Baranów Sandomierski. Swoją obecnością zaszczycił nas Ks. Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu Ks. Konrad Fedorowski. W kazaniu zwrócił uwagę na potrzebę towarzyszenia małżonkom na ich małżeńskiej drodze, jak również dbanie o przygotowujących się do małżeństwa. Dzięki życzliwości Ks. Proboszcza dalsza część świętowania miała miejsce na plebani w miłej i serdecznej atmosferze.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże na dziś

Diecezja Sandomierska

Portal katolicki

Żywa Wiara