Jubileusz 30-lecia Parafii

W niedzielę 26 czerwca w Naszej Parafii odbyły się obchody Jubileuszu 30 - lecia powstania Parafii. Mszy św., podczas której szczególnie dziękowano za powstanie parafii i budowę kościoła przewodniczył bp Krzysztof Nitkiewicz. W uroczystości brali udział kapłani rodacy, oraz ci, którzy w niej pracowali, przedstawiciele lokalnych władz, grup i stowarzyszeń społecznych i duszpasterskich. Wspólna modlitwa rozpoczęła się procesją podczas której do świątyni wniesiono relikwie bł. Michała Sopoćko. Proboszcz przedstawił krótką historię parafii oraz najważniejsze wydarzenia duszpasterskie. Homilię wygłosił bp K. Nitkiewicz. Po mszy świętej wierni mogli ucałować relikwie błogosławionego Michał Sopoćko.