Zaproszenie

Parafia Miłosierdzia Bożego w Skopaniu w porozumieniu z Wydziałem Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu Rodzin organizuje w dniu 07 maja 2016 r. tj. (sobota) Jubileusze Małżeńskie - od 1 roku do 20 roku zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Program uroczystości przedstawia się następująco:

0900 - Modlitwa i wprowadzenie w przebieg spotkania.
0910 - Konferencja Państwa Kołodziejów - Redaktorów czasopisma „Zbliżenia” na temat komunikacji w małżeństwie.
1000 - Przerwa na kawę
1020 - II konferencja
1100 - Koronka do Miłosierdzia Bożego podczas której będzie ucałowanie relikwii Św. Joanny Beretty Molla oraz okazja do spowiedzi.
1130 - Msza Święta z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.
1230 - Poczęstunek

Bardzo prosimy wszystkich chętnych, aby zapisywali się w zakrystii celem wypisania zaproszeń i ustalenia poczęstunku. Serdecznie zapraszamy do Kościoła Stacyjnego w Skopaniu, w którym codziennie można zyskać odpust zupełny w Świętym Roku Miłosierdzia Bożego. Ks. Proboszcz zaprasza w każdym dniu do nawiedzenia Świątyni do 26 listopada 2016 r. Inne jubileusze małżeńskie od 20 - 50 roku będą zapowiedziane w późniejszym terminie.

Ks. Wiesław Gucwa