In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Gminne obchody Dnia Katyńskiego

 Po Mszy Świętej wyruszyła procesja Katyńskiej Drogi Krzyżowej przez nasze Osiedle do Obelisku w parku, przygotowana i prowadzona przez dzieci i młodzież naszego Zespołu Szkół w Skopaniu. Po rozważaniu stacji Drogi Krzyżowej przy Obelisku nastąpił uroczysty Apel Poległych, Modlitwy za Pomordowanych i Ofiary katastrofy smoleńskiej. Uroczystość zakończyło złożenie przez przedstawicieli władz samorządowych, wszystkich partii, stowarzyszeń i osób prywatnych wiązanek kwiatów i zniczy.
Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i przebieg Gminnych obchodów Dnia Katyńskiego – przedstawicielom władz samorządowych, wszystkim partiom, stowarzyszeń oraz wszystkim wiernym a w szczególności uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół w Skopaniu za przygotowanie uroczystości.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże na dziś

Diecezja Sandomierska

Portal katolicki

Żywa Wiara