In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Dekanalny Dzień Wspólnoty Młodzieży w Baranowie Sandomierskim

 Po przywitaniu wszystkich przez ks. dziekana Andrzeja Machowicza rozpoczęła się Droga Krzyżowa ze świadkami Jezusa pod przewodnictwem dekanalnego duszpasterza dzieci i młodzieży ks. Łukasza Barana. Następnie obecny na spotkaniu zastępca Diecezjalnego Duszpasterza Dzieci i Młodzieży ks. Marek Bednarz ukazał młodzieży istotę i cel dekanalnych spotkań.
Kolejnym punktem była krótka adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której każdy miał możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spotkanie duchowe zwieńczyła Eucharystia sprawowana w intencji młodych. Następnie w Zespole Szkół w Baranowie Sandomierskim odbyły się spotkania dyskusyjne w grupach prowadzonych przez animatorów. Tematem przewodnim dyskusji były słowa: Dla kogo bije moje serce?
Kolejnymi punktami Dnia Wspólnoty była zabawa młodych na sali gimnastycznej, wspólny posiłek i wzajemne podziękowania.

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże na dziś

Diecezja Sandomierska

Portal katolicki

Żywa Wiara