In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Zaproszenie do wspólnego przeżywania rocznicy śmierci św. Jana Pawła II

Księża Dziekani zebrani w Sandomierzu wraz z Biskupem Ordynariuszem Krzysztofem Nitkiewiczem ijego współpracownikami z Kurii Diecezjalnej, zapraszają Lud Boży Diecezji Sandomierskiej do upamiętnienia 18. rocznicy odejściado Domu Ojca, Papieżaśw. Jana Pawła II. W niedzielę2 kwietnia,zgromadźmy się w naszych świątyniach i przy pomnikach wielkiego Papieża Polaka w godzinieApelu Jasnogórskiego. Bądźmy razem, aby wyrazićnasząwdzięcznośćśw.JanowiPawłowiIIzaJegoświadectwo i nauczanie, którymi ubogacił i umocnił Kościół, otwierając jednocześnie naszej Ojczyźnie drogę do wolności.

Sandomierz, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego2023

Kalendarz liturgiczny

 

Słowo Boże na dziś

Diecezja Sandomierska

Portal katolicki

Żywa Wiara